Blog o tym jak napisać dobre CV

Organizacja imprezy korporacyjnej

By on Lut 2, 2018 in Blog | 0 comments

Korporacje to duże, z reguły międzynarodowe firmy, charakteryzujące się wielostopniową strukturą i dużą ilością zatrudnianych pracowników. W tego typu firmie imprezy integracyjne, eventy promocyjne, czy też spotkania mające na celu uczczenie sukcesu, zdarzają się dosyć często. Bez względu na to, czy będzie to bardzo luźna impreza w klubie czy uroczysty bankiet, należy odpowiednio zaplanować i zorganizować takie wydarzenie, uwzględniając budżet, ilość zaproszonych osób i rodzaj okazji.

Jak zaplanować imprezę firmową?
Organizując imprezę korporacyjną, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, aby odpowiednio wszystko ze sobą zgrać. Przede wszystkim należy wyznaczyć osobę, która będzie odpowiedzialna za koordynowanie całego projektu. To ona będzie wyznaczać zadania, i jej głównym obowiązkiem będzie zadbanie o to, aby impreza przebiegła bez zakłóceń. Przed rozpoczęciem planowania należy ustalić budżet przeznaczony na ten cel. Kolejnym ważnym krokiem jest ustalenie ilości osób, które będą brały udział w wydarzeniu. Warto również zadać sobie na tym etapie pytanie, w jakim stylu ma być zorganizowane wydarzenie, z jaką okazją ma się wiązać? http://www.argentum-event.pl/organizacja-imprez-firmowych.htm Czy impreza ma na celu integrację, promocję usług i firmy, czy zwiększenie motywacji wśród pracowników? Imprezy integracyjne dla firm, poza jednoczeniem pracowników, mogą również pozytywnie wpływać na wizerunek firmy na rynku. Posiadając te informacje, kolejnym etapem jest wybranie odpowiedniej lokalizacji. Organizując takie wydarzenie, musimy również ustalić jego termin, dogodny dla wszystkich uczestników. Jeśli ma to być impreza z noclegiem, należy również zadbać o rezerwację odpowiedniej ilości pokoi. W zależności od charakteru wydarzenia, być może należy zadbać również o catering, oprawę muzyczną, transport uczestników.

Impreza firmowa w nietypowym stylu.
Przez lata pojęcie imprezy integracyjnej zdecydowanie zmieniło swoje znaczenie. Dawniej tego typu wydarzenie sprowadzało się zazwyczaj do grupowego wyjścia do hotelu lub restauracji i zabawę do samego rana przy udziale dużej ilości alkoholu. Obecnie imprezy firmowe organizowane są na wyższym poziomie, bardzo często połączone są z dodatkową aktywnością lub wykładami, konferencjami czy szkoleniami. Mają na celu zapewnienie nie tylko rozrywki, ale również nabycie dodatkowej wiedzy czy umiejętności, są zdecydowanie ciekawsze niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Jest wiele interesujących sposobów na zorganizowanie atrakcyjnej imprezy firmowej. Jednym z nich jest organizacja eventu na torze wyścigowym, w którym biorą udział wyszkoleni trenerzy oraz kierowcy rajdowi. Jest to atrakcyjna oferta przede wszystkim dla panów, ale również paniom zapewni rozrywkę. Jest to również niepowtarzalna okazja, aby spróbować swoich sił za kierownicą sportowego auta, co zapewne nie jest możliwe na co dzień. Można również zorganizować wyprawę samochodami terenowymi i połączyć ją z grą w paintball. Ciekawym rozwiązaniem jest również jazda na quadach bądź na gokartach.